Přívěsek z polodrahokamu - měsíční kámen - strom - BENCH

P0000104

Nový produkt

Skladem

Značkové náramky X-MOMO

Ručně dělaný jedinečný přívěsek ve tvaru stromu představuje skvělý dárek, kterým můžete své milované osobě říct všechno. Ať už si vyberete jakýkoliv polodrahokam, ze kterého bude stromeček vyroben, vězte, že identický kousek na světě neexistuje. Každý je originál. Potěšte sebe, i blízkých.

Více detailů

Pro tento produkt nejsou dostupné žádné věrnostní body.


233,74 Kč

Detaily

Měsíční kámen je kamenem nových začátků. Jak napovídá jeho jméno, je silně spojen s Měsícem a intuicí. Podobně jako Měsíc je i kámen spojen s promítáním a vzpomínáním, protože i Měsíc neustále dorůstá a ubývá, čímž připomíná, že vše je součástí cyklu změn. Nejsilnější tento kámen působí na utišení rozbouřených citů.
Měsíční kámen vytahuje na povrch věci uzavřené dosud v podvědomí. Zvyšuje intuici a empatii. Vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku.
V citovém životě uhlazuje měsíční kámen narušenou citovou stabilitu a napětí. Celkově zklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci.

Měsíční kámen přináší hluboké citové zotavení. Hojí také problémy horní části zažívacího traktu, které jsou spojeny s citovým napětím. Na tělesné úrovni měsíční kámen ovlivňuje ženský reprodukční cyklus a snižuje nerovnováhu a napětí spojené s menstruací. Pomáhá v případech šoku a dá se použít na zklidnění hyperaktivních dětí.

Léčebné využití
Měsíční kámen působí příznivě na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučovat jedovaté látky a zadržovat tekutiny. Přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, očí a některých orgánů, jako jsou například játra nebo slinivka břišní. Má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení. Elixír z měsíčního kamene se tradičně používal při nespavosti. Kámen působí preventivně proti náměsíčnosti.

Umístění
Položený na čele vyvolává duchovní zážitky. Na solar plexu nebo na srdci působí na city. U žen bude možná nutné měsíční kámen v době úplňku odstranit.

Průměr přívěsku: cca 5cm

Přívěsek je standardně dodáván bez řetízku. Pokud si přejete i řetízek, je nutné napsat při objednávce do poznámky kód řetízky kterou si přejete. Řetízek je postříbřená. Příplatek za řetízek je 3,99 €. Řetízek si můžete vybrat v kategorii: Stříbrné řetízky.

Další produkty ve stejné kategorii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Tvorba web stránok - fofos.sk, s.r.o.