Náramek na ruku - Lapis lazuli - FI 4 mm

Nový produkt

Skladem

Značkové náramky X-MOMO

Chcete-li ozdobit své zápěstí a zároveň udělat něco pro své zdraví, tento model je pro Vás stvořen. Ideální volbou pro Vás jsou náramky z polodrahokamů.

Více detailů

Pro tento produkt nejsou dostupné žádné věrnostní body.


 5 people bought this

148,69 Kč

-25%

198,25 Kč

Detaily

Lapis Lazuli je ochranný kámen, který umožňuje navázat kontakt s Vašimi duchovními průvodci. Dokáže rozpoznat hrozbu duševního útoku, zastaví nepříznivé vlivy a vrátí útočící energii zpět ke svému zdroji. Určí síle vyřčená slova a dokáže zvrátit neštěstí nebo napravit nerovnováhu způsobenou v minulosti mlčením.

Lapis lazuli otevírá třetí oko a udržuje rovnováhu krční čakry. Napomáhá k dosažení stavu osvícení, usnadňuje vyvolávání a výklad snů a zvyšuje duševní schopnosti. Umožňuje duchovní cesty a stimuluje osobní a duchovní sílu. Lapis lazuli funguje jako účinný zesilovač myšlenek. Podněcuje vyšší schopnost mysli, přináší objektivní a zřetelně jasný pohled. Podporuje rozvoj osobnosti, tvůrčích schopností pomocí jejich naladění na zdroj poznání. Lapis lazuli Vám pomůže vyrovnat se s pravdou bez ohledu na to, kde ji objevíte a přijmout vše, co se dozvíte.
 
Léčebné využití:
Lapis lazuli (lazuritem) potlačuje bolest, zvláště migrény a bolesti hlavy. Pomáhá překonávat deprese. Blahodárně působí na respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, orgány zajišťující detoxikaci těla, kostní dřeň, brzlík a imunitní systém. Pomáhá při nápravě poškození sluchu a čistí krev. Účinkuje proti nespavosti a závratném. Snižuje krevní tlak.
 
Lokalita / nošení:
Nosit na třetím oku nebo položit. Lapis lazuli (lazuritem) dávat vždy nad bránici, kdekoli mezi hrudní kostí a temenem hlavy.
 
Barva: temně modrý se zlatými pyritovými skvrnami
Vzhled: temný žilkovaný, vypadá jako noční obloha
Znamením zvěrokruhu: Panna, Střelec
Délka: individuální, je třeba napsat při objednávce do poznámky, obvod vaší ruky těsně.


Náramky vyrábíme na zakázku dle vašeho přání. Prosíme milých hostů aby byli trpěliví, pokud se onesokoríme s výrobou.

Další produkty ve stejné kategorii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Tvorba web stránok - fofos.sk, s.r.o.