Náramek - Tygří oko - FI 12 mm

Nový produkt

Skladem

Značkové náramky X-MOMO

Chcete-li ozdobit své zápěstí a zároveň udělat něco pro své zdraví, tento model je pro Vás stvořen. Ideální volbou pro Vás jsou náramky z polodrahokamů.

Více detailů

Pro tento produkt nejsou dostupné žádné věrnostní body.


 1 people bought this

248,65 Kč

-10%

276,28 Kč

Detaily

Tygří oko v sobě spojuje pozemskou energii s energiemi Slunce, nebes, aby s jejich pomocí navodilo stav vysokých vibrací, které jsou ale přesto dostatečně uzemněné a přivádějí do země duchovní energii. Položené na třetí oko podporuje mentální schopnosti zemsky orientovaných lidí, udržuje rovnováhu nižších energetických bodů a podněcuje nárůst kundalini. Tygří oko je ochranný kámen, který se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Tygří oko léčí zrak a napomáhá nočnímu vidění. Uzdravuje krk a pohlavní orgány. Odstraňuje křeče a překážky v životní cestě. Pomáhá při nápravě zlomených kostí. Dodává odvahu a sebevědomí, pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, s přehnanou sebekritikou a uzamčenými schopnostmi - pomáhá rozeznat vlastní nadání, ale současně upozorňuje na chyby, které je nutné překonat. Na rozumové úrovni vyrovnává tygří oko činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Napomáhá sbírat roztroušené informace a vytvářet z nich jeden kompaktní celek. Usnadňuje řešení dilemat a vnitřních konfliktů, zejména vyvolaných pýchou a tvrdohlavostí. Tygří oko je mimořádně užitečný krystal při léčbě mentální nerovnováhy a poruch osobnosti. Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti intuici. Poukazuje na chyby, které je nutné překonat. Na citové úrovni udržuje tygří oko rovnováhu mezi energiemi jin a jang.
 
Léčebné využití, účinky:
Tygří oko léčí zrak a napomáhá nočnímu vidění. Uzdravuje krk a rozmnožovací orgány. Odstraňuje křeče a překážky. Pomáhá při nápravě zlomených kostí.
 
Barva: hnědožlutý, růžový, modrý, červený
Vzhled: proužkované, lesklé
Znamením zvěrokruhu: Vodnář, Býk, Blíženci, Lev a Panna.


Délka: individuální, je třeba napsat při objednávce do poznámky, obvod vaší ruky těsně.

Náramky vyrábíme na zakázku dle vašeho přání. Prosíme milých hostů aby byli trpěliví, pokud se onesokoríme s výrobou.

Další produkty ve stejné kategorii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Tvorba web stránok - fofos.sk, s.r.o.